Logo Gmina Jaktorów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 16169
W sumie: 279142

Możliwości inwestycyjne

Położenie gminy na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych, pomiędzy Żyrardowem a Grodziskiem Mazowieckim, w zasadzie w zasięgu aglomeracji warszawskiej, przesądza o strukturze zatrudnienia mieszkańców, warunkuje poziom i styl życia wielu rodzin, ma decydujący wpływ na kierunek rozwoju całej gminy.

Bliskość miast aglomeracji warszawskiej to jednocześnie ważny, a raczej decydujący atut gminy: z centrum gminy do centrum Warszawy jest zaledwie 45 km! Następny atut to duże zasoby wolnych terenów pod zabudowę, znacznie tańszych niż w aglomeracji warszawskiej. Średnia cena gruntów przemysłowych i pod budownictwo mieszkaniowe kształtuje się w granicach 70 do 100 PLN za 1 m2. W bliskim sąsiedztwie przyszłej autostrady A-2 znajduje się kilkusethektarowy kompleks możliwy w perspektywie do wykorzystania inwestycyjnego, sportowo-rekreacyjnego, pod zabudowę osiedlową, albo wszystkie te funkcje może spełniać łącznie.

Środkiem gminy biegnie droga krajowa Nr 719 oraz trasa kolejowa z Warszawy (historyczny szlak Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej) a także Centralna Magistrala Kolejowa.

Przedstawione możliwości sprawiają, że Gmina Jaktorów jawi się jako atrakcyjny, zielony teren zarówno dla zamieszkania jak i rozwoju przedsiębiorczości. Przedstawione wcześniej atuty: położenie geograficzne, dogodność połączeń komunikacyjnych, możliwości pozyskania terenów sprawiają, iż Gmina Jaktorów jest atrakcyjna dla wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej. Władze gminy oraz Rada Gminy zorientowane są na rozwój gospodarczy gminy, co gwarantuje sprzyjający klimat dla potencjalnych inwestorów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Dlatego wszyscy zainteresowani powinni nabrać przekonania, że inwestowanie w Gminie Jaktorów to dobry interes. Każdy potencjalny inwestor będzie mile widziany i spotka się z pełną informacją, sprawną obsługą i wszelką pomocą formalno-prawną w Urzędzie Gminy. Angażując relatywnie niższy niż w aglomeracji wielkomiejskiej kapitał, w szybkim tempie można znaleźć się w mazowieckim kompleksie gospodarczym.

Gmina Jaktorów jest otwarta dla wszystkich ludzi zdecydowanych na śmiałe przedsięwzięcia inwestycyjne, zapewniając im optymalne warunki rozwoju i dogodną lokalizację. Położenie geograficzne gminy Jaktorów na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych pomiędzy Żyrardowem a Grodziskiem Mazowieckim w zasadzie w zasięgu aglomeracji warszawskiej, dogodność połączeń komunikacyjnych - środkiem gminy biegnie droga wojewódzka Nr 719 oraz trasa kolejowa z Warszawy a także Centralna Magistrala Kolejowa oraz możliwości pozyskania terenów sprawiają, iż Gmina Jaktorów jest atrakcyjna dla wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej.

 

Wójt gminy zaprasza

Przyjęcia interesantów:
Pon. 16.00 do 17.00
 

Urząd Gminy w Jaktorowie

ul. Warszawska 33
96-313 Jaktorów
tel./fax 46 855-21-88
e-mail: gmina@jaktorow.pl

rachunek: 28 1240 3350 1111 0000 3540 2132 - Bank PEKAO SA I O. w Żyrardowie

RACHUNEK BANKOWY DO OPŁAT ZA ODPADY KOMUNALNE:  37 1240 6973 1111 0010 9467 7983 Bank PEKAO SA I O. w Żyrardowie

Zobacz również

wersja językowa

-->

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.